Říjnová výprava

Příští víkend nás čeká výprava s pestrým program.
V pátek se zúčastníme noční plavby v rámci zamykání Ploučnice a v sobotu se vypravíme do přírody směrem z Mimoně. Splutí Ploučnice není 100% povinné (po nemoci, …), „choroby“ na nás počkají v klubovně v Mimoni, avšak je škoda o plavbu ve tmě přijít.
Sraz: 16.40 na vlakovém nádraží (pro ty, co nestíhají – Šnek, Mumča, a spol. bude večer řešený individuálně podle domluvy)
Finance: přibližně 250 Kč (bude upraveno dle účasti, přesnou částku napíšu příští středu, tj. 17.10., ráno)
S sebou: vesta, boty do vody, teplé (ideálně funkční oblečení, např. lyžařské, Lidl,…) na vodu, kdo má možnost neoprenu nebo alespoň kraťasů, krátkého neoprenu apod., velkou pevnou igelitku na mokré věci, spacák, karimatka, věci na spaní, bačkory, ručník, hygiena, kousek role toaleťáku spodní prádlo, oblečení na celodenní pochod, pevná obuv, pláštěnka, převlečení „na doma“, věci na schůzku, termoska s pitím, páteční večeře, sobotní snídaně a oběd, železka, ešus, lžíce, hrneček, utěrka
Konec: 15.13 na vlakovém nádraží