Začátek školního roku

První schůzka nového školního roku se koná vždy v klubovně a bývá kratší než klasická. Tato schůzka probíhá v oddílových tričkách, přecházející žabičky/skautky si na sebe vezmou to žabičkovské. Na schůzce si domluvíme pravidla, rozdělíme role, trochu se seznámíme s novým složením oddílu a probereme prázdninové zážitky. Není tedy potřeba si na schůzku brát nic zvláštního.

Během září obdržíte seznam akcí, který pošleme emailem a vyvěsíme na webové stránky, tento seznam prosím sledujte průběžně, zda nenastaly nějaké změny. Změny budeme komunikovat i e-mailem, aby Vám neunikly.

REGISTRACE 2023/24: registrační poplatek na první pololetí 500 Kč do konce října, hotově nebo na účet : 992 847 369 / 0800 ( do poznámky jméno dítěte ) , na druhé pololetí příspěvek upřesníme začátkem nového kalendářního roku

• Účastníci letošního stálého tábora v Horažďovicích mají 500 Kč na  registraci uhrazeno z přebytku tábora, tzn. pokud nyní uhradí 500 Kč mají uhrazenou registraci na celý školní rok 2023/24

Za nedodržení termínu je symbolická pokuta 50 Kč.

Časopisy jsou součástí registrace. Stávající členové budou dostávat časopis normálně od začátku školního roku, nováčci až od začátku kalendářního.