Začátek školního roku

První schůzka nového školního roku se koná vždy v klubovně a je kratší než klasickáTato schůzka probíhá v oddílových tričkách, přecházející žabičky/skautky si na sebe vezmou to žabičkovské. Na schůzce si domluvíme pravidla, rozdělíme role, trochu se seznámíme s novým složením oddílu a probereme prázdninové zážitky. Není tedy potřeba si na schůzku brát nic zvláštního.

Během prvního zářijového týdne obdržíte seznam akcí, který pošleme emailem a vyvěsíme na webové i facebookové stránky, tento seznam prosím sledujte průběžně, zda nenastaly nějaké změny. Ty budeme vyznačovat barevně, aby Vám neunikly.

Sepište nám prosím do první schůzky vybavení, které holkám chybí (ke kroji, cokoliv) i které Vám doma přebývá. Chybějící vybavení zkusíme poptat po ostatních, přebývající naopak nabídneme ostatním nebo nováčkům. Především menší věci, které už holky neunosí, mohou unosit žabičky a novým žabičkám to navíc ulehčí vstup do oddílu. K seznamu nabízených věci prosím napište nějakou cenu.

Bohužel s novým rokem přichází i pár méně příjemných skutečností. Registrace i pro letošní rok zůstává 1000 Kč. Stále také platí možnost zaplatit registraci na dvě části. Celých 1000 Kč nebo prvních 500 Kč má být zaplaceno do konce října, druhých 500 Kč má pak být zaplaceno do konce ledna. Za nedodržení této lhůty byla stanovena pokuta 50 Kč. Peníze zasílejte na číslo účtu uvedené v kontaktech. Do poznámky napište jméno člena, za kterého platíte příspěvky.

Časopisy jsou součástí registrace. Stávající členové budou dostávat časopis normálně od začátku školního roku, nováčci až od začátku kalendářního